Ako sa zrodili nohavičky Gizet

 

NA ZAČIATKU BOL PROBLÉM ...

Anatómia postavy, resp. silnejšie stehná spôsobujú počas chôdze vážny problém pre ženy: odery vnútorných strán stehien, a to najmä v lete, počas horúcich dní, keď sa človek potí alebo sa dlhšie pohybuje, športuje.

Navyše – je problém získať nohavičky nadrozmerných veľkostí. Na našom trhu, resp. aj v okolitých štátoch, nie je dostatočná ponuka dámskych nohavičiek, ktoré by tento problém riešili. 

Všeobecne je problém s kvalitným dámskym spodným prádlom nadrozmerných veľkostí. Sú „čínske“  tj. lacné, ale nekvalitné, z umelých materiálov. Sú aj bavlnené, ale v lete príliš hrejivé. Sú tzv. boxerky, resp. sťahujúce nohavičky, ktoré problémy stehien síce riešia, ale nie sú pohodlné, nevzdušné, príliš sťahujúce, a pre maxi veľkosti nevyzerajú lákavo, žensky ani sexi. Čiastočne by problém mohli riešiť pančuchové nohavice alebo legíny, ale tie nevyzerajú vždy lákavo pod sukňou, príp. majú švíky na najnevhodnejších miestach a tým nie sú pohodlné. A dostať aj ďalšie, ale buď z nekvalitných materiálov, alebo nekvalitných strihov, alebo len štandardné veľkosti (max XL).

NASLEDOVALO TESTOVANIE...takmer 1 rok

Gizet nohavičky sú inovatívnym nápadom, za ktorým stojí samotná majiteľka firmy a značky Gizet, pani Zuzana G. Sama mala uvedené problémy, a preto sa rozhodla s tým niečo urobiť. 

Spolu s priateľkou vymysleli, navrhli a vyrobili prvé modely nohavičiek, ktoré by spĺňali náročné požiadavky: boli pohodlné a ženské zároveň, vzdušné a krásne, vhodné na nosenie počas celého roka a rôzne príležitosti, a hlavne boli aj maxi rozmerov, ktoré sa štandardne nepredávajú a súčasne riešili problém oderu či šúchania vnútorných strán stehien. Neposlednou výhodou sú originálne strihy a dizajn – bezšvové v intímnych partiách, vzdušné a jemne elastické. 

Tak sa zrodili slovenské NOHAVIČKY GIZET!

Silnou pridanou hodnotou je:

-originálny dizajn strihov
-ochranná známka na dizajny strihov a značku v rámci EÚ
-vlastné návrhy a výroba na Slovensku
-sami to nosíme, rozumieme Vám!

Dámske funkčné nohavičky Gizet sme začali vyrábať v piatich modeloch. Biele krajkované, Sexi čierne krajkované, Pink jemne ružové, Šport biele a jemné tylové.

Gizet nohavičky slúžia na ochranu vnútorných strán stehien proti oderom - chránia vaše stehnám pred šúchaním. Produkt bol vyvinutý hlavne pre moletky, ale tiež pre všetky ženy, ktoré majú problém s oderom vnútorných strán stehien.

Niekedy sa to týka aj úplne štíhlych žien, v zavislosti od ich anatómie stehien. Nohavičky sa používajú hlavne v lete, keď si chceme obliecť ľahké letné šaty alebo sukňu kvôli horúčave. Sú však vhodné i v zime, keď sedíme vo vykúrenej miestnosti v práci a chceme mať oblečenú sukňu. Pančuchy síce niekedy suplujú ochranu, ale majú náchylnosť pretrhnúť sa v mieste šúchania.

Gizet nohavičky sú novinkou na našom trhu. Navrhli sme strih, testovali kvalitné materiály, skúšali na sebe a vylepšovali takmer rok. Nohavičky Gizet vytvorila Slovenka pre slovenské ženy. Vznikli a vyrábajú sa na Slovensku.

Nohavičky sú vyvinuté tak, aby zabránili oderu vnútornych strán stehien, zároveň boli vzdušné s mierne elastickým účinkom a nebolo v nich teplo. Sú tiež sexi a z kvalitných materialov. Poskytujú komfort materiálov bavlny s elastanom a luxusnej čipky.

Veríme, že sa vám nohavičky Gizet zapáčia a vyskúšate ich. Nech sa páči, vyberte si z našej ponuky a napíšte nám svoje skúsenosti!

Ponúkame nový slovenský výrobok, na ktorý máme udelenú licenciu na dizajn v rámci celej EÚ pod novou registrovanou značkou Gizet.