Príbeh Gizet

 

Patrím medzi ženy, ktoré z nejakého dôvodu v priebehu pribúdajúcich rokov nabrali na seba pekných pár kilogramov. Okrem iných nepríjemných dôsledkov nadváhy, vznikol aj každodenný problém: "Čo na seba?".

Ide o večný ženský problém, znásobený mojími novými, meniacimi sa telesnými rozmermi. Už dávno som rozmýšlala o navrhovaní, výrobe a predaji dámskej módy, ktorá vychádza zo skutočných potrieb žien, ktoré majú veľkosti plusSize. Chcela som vychádzať zo svojich skúseností s odevmi ponúkanými na trhu a ponúknuť iný, vhodnejší sortiment, prispôsobený ženám nosiacim veľkosti väčšie ako sú v bežných obchodoch.

V obchodoch s nadmernými veľkosťami majú niekedy vyhovujúci sortiment. Už aj zasielkové služby ponúkajú niečo vhodné na výber. Napriek tomu mi stále chýba špeciálny tovar vyvinutý pre moletky a plusMoletky. Tento tovar by mal byť navrhnutý a vytvorený priamo vo veľkých veľkostiach a otestovaný na cieľovej skupine, pre ktorú bol vytvorený.  

Je nutné brať na  zreteľ dlžku rukávov, dlžku tričiek, blúzok, tunik, tielok. Osobne mi vadí, ak mám rukáv príliž krátky, mám radšej dlhé tričká vpredu zakrývajúce brucho, nemám rada príliš tesné strihy na vrchnom odeve atď.

Ako prvé som vymyslela a na sebe otestovala Gizet nohavičky. Je to môj prvý výrobok pre všetky ženy s podobnými problémami.

Dlhé roky som bola nešťastná, že v horúcom lete musím nosiť legíny alebo nohavice aspoň pod kolená. Môje nové nohavičky som otestovala na sebe a potom na známych i neznámych ženách. Potešilo ma, že si tovar kupujú aj štíhle ženy. Neraz sa stalo, že si zákazníčka objednala ďaľšie nohavičky pre seba alebo známu. Milo ma prekvapilo, že aj muži ich objednávajú pre svoje polovičky.

Bola pre mňa úľava v lete si obliecť Gizet nohavičky s ľahkými letnými šatami.  Nosila som ich aj v zime do vykúrenej kancelárie pod pančuchové nohavičky. Tie mi síce chvílu chránili stehná proti oderom, ale niekedy sa predrali a bolo to veľmi  nepríjemné. Pančuchové nohavičky majú ešte i tú nevýhodu, že väčšie čísla majú vsadené klíny a mne osobne aj tie odierali stehná.  

Na záver môžem len odporučiť - vyskúšajte. Verím, že Vás ponukou zaujmeme a stanú sa z Vás naše zákazníčky!  

Sortiment budeme postupne dopĺňať o nové produkty. Akékoľvek Vaše návrhy a otázky sú vítané, tešíme sa na Vás!

Vaša Zuzana - Gizet.